| sticksulet a întrebat:

Hei:
trebuie sa fac un monolog, pentru scoala, despre orice
dar nu am idei...
imi dati va rog niste idei?happy
funda

3 răspunsuri:
| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Eu am facut odata un monolog in a 7a despre o blonda care vorbea singura(de fapt cu o casa la fel de "fitoasa" ca ea) dar daca ai o imaginatie bogata si un pic de umor o sa-ti iasa! daca nu, incearca ceva de genu tot un om care intra in depresielaughing cu ceva pe sufletlaughing

| sticksulet explică:

Eu tot in a 7a suntbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu chiar ce ar trebuiI.sunt si eu a saptea dar ceva de genu drama despre singuratate si despre cum se comporta un om singur incearca sa bagi drama, dar si comediebig grin