| Anestezia a întrebat:

Hei.Vreau sa achizitionez un aparat foto DSLR, asa ca m-am gandit la Canon 1100D.ce parere aveti despre acest aparat foto? E bun?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat cateva review-uri despre aparatul enuntat de tine. Din cate am citit, se pare ca are aceleasi caracteristici cu eos 1000d si s-ar putea sa ii gasesti functiile ca fiind insuficiente. Poate e mai bine sa te orientezi spre un Nikon. Eu cand ma gandesc la fotografie, imi vine in minte Nikon si nimic altceva.

http://www.emag.ro/aparate_foto_d-slr/nikon

| Elvina a răspuns:

Canon sau Nikon sunt cele mai bune.