| kiss100 a întrebat:

Heii am si eu o intrebare mai prosteasca big grin de ce toata lumea are ceva cu Fuego? (pe facebook toata lumea face glume pe seama lui)

Răspuns Câştigător
| 니코 a răspuns:

Totul a inceput de la mel impodobeste mama bradul(cred).Ar veni ceva de genu:impodobeste mama bradul ca nu am chef sau can ti moarta maicata o iei si o pui sa iti imbodobeasca bradul.Si pentru ca numa batranii il plac si are melodii super NASPAlaughinglaughinglaughing. Daca vrei sa vezi faze tari cu el uitate pe Youtube la "In puii mei"o sati placahappy

1 răspuns:
| DracoMalfoy a răspuns:

Pentru ca e naspa...