| Deyu_Andru_1998 a întrebat:

Heii, am şi eu o pagină pe facebook, are 5 luni şi 2600 şi ceva de like-uri. Aş vrea să cresc la talking şi nu ştiu cum. Eu nu prea am timp să intru şi nici nu am ajutoare, decât 2.
Am nevoie de ajutoare, doreşte cineva?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Eu iti dau o idee sa maresti pagina
1. Incerca sa ii faci publicitate
2.Cauta in jur de 4-5 admini care sa puna poze incontinu si ceva interesant
3.Nu uita dupa fiecare postare sa va dea pagina mai departe
4.Du-te pe situri ca ( La Caterinca, Soc non stop, Noi Baieti ) si posteza acolo linkul de la pagina pentru publicitate
5. Poftim asta iti garantez ca o sa te ajute foarte, foarte muult http://drconsultants.ro/sfatul-doctorului/10-sfaturi-facebook/
Pa, Pa si bafta;)

1 răspuns:
| Elenaax a răspuns:

Pai, nu doresc sa fiu admina paginii tale dar te pot ajuta cu sfaturi!
Incearca sa fi si tu activa si celalalte admine, postati multe poze pe zi, incearca sa scrii pe pagina ca, cauti admine si pui acolo regulile. Funda?