| Minii a întrebat:

Heiihappy ce poti baga intr'o casa din copac?:S Nu preaa am ideethinking

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Paii niste scaune ceva mai usoare, o masuta pe care sa pui o vaza cu niste flori, un covoras.Ar fi calumea daca ai putea sa ii faci si niste rafturi sa pui carti sau ce alte lucruri ai tu nevoie, de asemenea un ceas pe perete ar da bine.

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Nu te obosi sa pui tot felul de chestii deodata, cu timpul se vor acumula, in special daca stai mai mult pe acolohappy funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum a spus si xButterflyxX; o masuta si niste scaunele nu foarte grele si niste rafturi,poate chiar un covoras nu ar trebui sa lipseasca. Poti pune si un tablou(sau chiar mai multe)pe perete,un ceas(nu neaparat de perete)si chiar si niste perne(le poti folosi pe post de fotoliu,sau pentru a te face mai comoda).In rest,ai mai putea aduce jucarii,carti,postere,desene sau diverse lucrari de ale tale,jocuri,caiete vechi, poze(le poti pune pe un perete, sau in raft), etc, in functie de ceea ce-ti doresti.