| Lăcrymioara a întrebat:

Heii,imi trebuie neaparat programul power point, dar nu imi merge,
de fapt se deschide dar cand vreau sa il redeschid imi spune ca::::
Power Point Viewer cannot open the file "power point" because the file was created in a Power Point version that the Viewer does not support.
PowerPoint Viewer support file created in PowerPoint 97 an later.

crying ce as putea sa fac?

dau funda :*

Răspuns Câştigător
| denisealondra109 a răspuns:

Incearca sa descarci de pe net o alta versiune de powerpoint, pentru inceput uitate ce versiune de windows ai si pe net o sa scrii : download powerpoint for(numele windowsului) sper ca te-am ajutat...papa big grin