| Bianca_3121 a întrebat:

Heii..nu pot sa asc muzica pe youtube.Imi apare ca este o eroare si sa incerc mai tarziu pe un fond la fel cum este cand se ia cablul la tv. Am instalat din nou browser-ul dar degeaba....niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai eu in acest moment ascult muzica pe youtube si nu am nici o problema cea ce inseamna ca nu are probleme Youtube, problema este ca ai Tu probleme cu netu...sau..poti sa descarci un alt browser, eu stau pe Google Chrome acumwinking

| Bianca_3121 explică:

Si eu tot Google Chrome am...