| ilegalkid a întrebat:

Heii` TPU :]. Nu am mai intrat pe contul meu de pe TPU de vreo 2 saptamana, si azi cand am intrat pe el nu mai mi-a aparut nimica, adica nu imi mai mi'or aparut intrebarile mele, raspunsurile, punctele, etc... De ce? :]

Răspuns Câştigător
| GrEeNHeArT a răspuns:

Asa se mai intampla si la mine dar daca astepti ceva vreme sigur apar exact cate raspunsuri ai si restul'winking

3 răspunsuri:
| GrEeNHeArT a răspuns:

Asa se mai intampla si la mine dar daca astepti ceva vreme sigur apar exact cate raspunsuri ai si restul'.winking

| ilegalkid explică:

Multumescc` :3

| ilegalkid explică:

Si cam cat timp trebuie sa astept? laughing