| carinastefi a întrebat:

Heii TPU:* sambata viitoare merg intr-o excursie cu, clasahappy...si seara vom da o petrecere
si imi trebuie niste muzica faina.manele...house.orice.NU POPULARAhappy.
niste sfaturi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CookieTsang a răspuns:

Buna!
Hmm.Greu de zis. Swedish House Mafia -One si Miami 2 Ibiza?
Asculta orice, dar, nu manele.Asta e chiar injositor.

| Maryanoo a răspuns:

Www.radioprob.ro > mergi la download si descarca cate ceva de pe acolo > e peste 80 % muzica de club in exclusivitate pe care nu o mai gasesti nicaieri > iti recomand sa folosesti Mp3DirectCut daca vrei sa tai vocea Dj-ului in unele pasaje. DISTRACTIE PLACUTA!

| M3lania a răspuns:

Nu am exact o lista, dar incearca sa faci un cd cu muzica de toate genurile, pentru ca sa fim seriosi, o hora sau doua nu strica la nicio petrecere + melodii cat mai noi prind cel mai bine + melodii gen "dansul pinguinului", "meneaito", "macarena" etc. happy
Distractie placuta! :*

| DjAnnaLove a răspuns:

Descarca(daca vrei) albumul house area 2.2 :X:X este super tare! Bafta si distractie placutabatting eyelashes