| Icss a întrebat:

Heii TPU:*. Trebuie sa ii cumpar colegei mele un cadou :-s. Ceva idei?:* Pana in 30 Ron! Merci.:* Funda.

6 răspunsuri:
| Outspoken2 a răspuns:

Daca este fata ii poti lua cam asatongueapusa cu cap de portelan, sau bibelouri sunt pana in 30Ron!,Plusuri,Un Spray, O Ciocolata, Sau ii poti face o felicitare adaugat la un cadou!happy

| ClaudiaPaula a răspuns:

Eu i-as cumpara o esarfa foarte draguta.

| EliXirR a răspuns:

Sunt baiat, eu as zice sa ii iei ceva simbolic... ceva pe care sa il pastreze, sa isi aduca aminte de tine, un breloc (ceva de genu), o bratara... funda?

| EliottBOOM a răspuns:

Poti sa-i iei un album foto si un deodorant

| skumpik2help a răspuns:

Parfumul Play Boy Rock e nou aparut si costa 27 e lei ...il gasesti in marketuri! mult succes cu colega si eu am facut acelasi joc happyhappyhappyhappy

| sCrEEn a răspuns:

Minge de volei (daca ii buna la volei)=25lei sau cercei sau ceva un fard nou acolo comanda si tu de pe net sau du-te la shopyng sigur gasesti uh...