| simona_1560 a întrebat:

Hello... apelez la voi in legatura cu o problema.am achizitionat de curand un telefon samsung s 5560.insa am o problema.atunci cand vreau sa pun o imagine de fundal imaginea se salveaza prea mare.nu merge sa o decupez [ cine are telefon la fel probabil stie la ce ma refer] va rog sa ma ajutati sa descopar cum functioneaza.pentru ca ma chinui de ceva ore si nu reusesc.si inca ceva. daca transfer poze facute cu aparatul digital pe telefon nu mi le vede. ce se intampla? ce pot face? exista vreun program ceva pentru tel. ajutati-ma va rooog! multumesc mult de tot

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Telefonul mareste poza incat sa se vada perfect pe tot ecranul.chair daca nu se vede in poza ceea ce ai vrea tu sau se vede partial asta e asa sunt facute telefoanele, iar pozele de pe aparat nu ti le vede pentru ca telefonul nu suporta rezolutia pozelor de pe aparat.