| Robertamirela23 a întrebat:

Hello as dori sa stiu cat se plateste transportu prin posta daca cumperi online? Sunt din Maramures

4 răspunsuri:
| xForSmile a răspuns:

Pai depinde de cat de greu e coletul. Daca e telefon in jur de 8-9 lei happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare magazin online indica si costul transportului, in functie de greutate si distanta si daca este suportat de cumparator sau de magazin. Uita-te la conditiile de livrare. Numai bine!

| crina01 a răspuns:

10 lei prin posta 3-4 zile
15 lei prin curier 1-2 zile

| CataC a răspuns:

Buna mirela
Difera de la magazin la magazin, in functie de greutatea coletului, posta nu taxeaza functie de distanta.
La produsele peste o anumita valoare poate fi si gratuit.
Vezi pe situl magazinului detalii transport sau intrabari frcevente, scrie clar. Daca nu, poti da un email sau un telefon, orice magazin online are date de contact.
Mult succes