| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Hello happy... as vrea sa stiu ce profiluri, de intrare, sunt pentru. liceul Elena Ghiba Birta din Arad? Poti intra doar la real sau uman? Sau mai sunt altele? De exemplu ca limbi straine:engleza, franceza... Cine ma poate ajuta rog sa raspunda big grin

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Limbile straine tin de uman iar matematica informatica biologia si chimia tin de real. exista doua profile real si uman dar fiecare are specializari.de exemplu:la real ai mate info, chimie biologie.la uman ai limbi straine, filologie, stiinte sociale[istorie geografie]. mult succes la scoala. fundita?

1 răspuns:
| c0l0rFuLLSkY explică:

Da :d mersi mult :*!