| DariaDrg a întrebat:

Hello, nu am cont de revolut, dar dacă mi-aș face, aș putea să îmi transfer banii la o alta banca de pe cardul de revolut? Adică sa am bani pe revolut și sa îmi transfer suma respectiva la o alta banca.
Nu știu prea multe despre revolut.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, e o banca ca oricare alta, poti face orice fel de tranzactie.

| Hyperion7 a răspuns:

Revolut îți permite mai multe facilități,poți trimite bani la orice banca,in orice valuta, poți transfera bani prin link de plata, poți cere de la alții să primești bani tot prin link de plata.
E ok acum că au redus din comisioane
Nu ai nici costuri suplimentare sau nu plătești lunar nimic și na, serviciile sunt majoritar gratis.
Acum na, ai și bonus daca îți faci cont prin link de afiliere, primești 200 de lei daca îți faci cont, acum daca merita, tu decizibig grin

| DariaDrg explică (pentru Hyperion7):

Mulțumesc pentru ajutor

| Nelucojoc a răspuns:

Total de acord cu ce au spus si ceilalti:
uite si link de afiliat si primesti bonus cand activezi cardul si faci prima plata la magazin: Join me and over 40 million users who love Revolut. Sign up with my link below: https://revolut.com/referral/?referral-code=luciana837! AUG2-24-AR-H1

| DariaDrg explică (pentru Nelucojoc):

Mulțumesc de răspuns.