| alexX0otso a întrebat:

Hello TPU. Unde gasesc si eu un multimess fra virusi si care sa functioneze?

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Uite cum poti avea un multimess fara nici un virus, garantat. Il faci singur fara nici o instalare. Trebuie doar sa urmezi pasii urmatori :
Iata pasii pe care trebuie sa ii urmati:

start -> run -> regedit

HKEY_CURRENT_USER

software -> yahoo -> pager -> test

click dreapta

new dword value -> name: plural; value 2 (daca doriti 2 ferestre de messenger; puteti sa aveti cate doriti atata timp cat introduceti o valoare intreaga in campul respectiv)

O seara placuta in continuare

| capisci a răspuns:

Metoda propusa de lindemona o folosesc si eu de cativa ani si merge chiar si pentru ultima versiune.