| DeeDee007 a întrebat:

Hello! trebuie sa prezint un mijloc de transport in fata clasei.cine imi poate da niste informatii despre avion, masini etc.mersi anticipat.ast cat mai multe raspunsuri. cel mai bun fundita :X

3 răspunsuri:
| gdsbogdan a răspuns:

Salut iti recomand un film daca vrei sa inveti ceva depre masini transporter 3 :p si il gasesti pe www.filmemarfa.tk eu il folosesc si mi se pare bun site-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La funadtia bogdan nou stop

| Incubus a răspuns:

Transport public, metrou, autobuz, troleibuz, tramvai:cateva incercari pe wikipedia(si asta doar in cateva secunde, fara prea multa bataie de cap, usor)daca mai insisti vei gasi si mai mult, vei gasi ca si google este destul de bun daca sti cum sa il folosesti