| amc a întrebat:

Helphappystraight face
Cand scriu pe mess cuiva ceva nu imi apare ce scriu si nici ce primesc nu pot vedeastraight facecasuta aceea e albastraight face
ce sa fac?
am dezinstalat si am instalat mesul si tot nu mergestraight face
HelphappyUrgent.

3 răspunsuri:
| LostHappiness a răspuns:

Eu as zice sa iti faci alt cont, probabil ai fost raportat la Spam iar acum nu mai poti trimite nici un mesaj >.

| Dragosh_8212 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 Fundita te rog:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am patit si eu asa chiar recent si a fost necesar sa reinstalez windowsul. Asa ca daca nu functioneaza nici dupa ce ai facut cum spune aici in site : http://www.videotutorial.ro/? p=1922 te sfatuiesc sa reinstalezi windowsul. Funda?