| Moonster a întrebat:

HELP : Daca fac o comanda online si trrbuie sa platesc o anumita suma atunci cand il ridic coletul de la Posta, pot sa il iau fara sa il platesc sau cele care lucreaza acolo imi spun cat am de platit si e obligatoriu sa platesc?

2 răspunsuri:
| Kill4FunX a răspuns:

Nu cred?!

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,cand mergi la posta sa ridici un colet trebuie sa ai obligatoriu cartea de identitate, de acolo ti se trece numele prenumele si cenepeul pe procesul de primire acolo unde semnezi, deci nu ai cum sa fentezi sa nu mai platesti, inainte de ati da postasul coletul dai banii.numai bine...