| AntoniaOrman a întrebat:

Help me! Am un hacker pe messenger.Cum pot shimba parola?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Succes!

2 răspunsuri:
| Patry908 a răspuns:

Intra pe yahoo.com si da la mail. Acolo unde trebuie s te autentifici da la "forgotten your pasword?"(stiu ca nu ti-ai uitat-o, dar eu asa mi-am schimbat-o). Si mai departe trebuie doar sa urmezi pasii.

| alexolah2001 a răspuns:

Dai sus la mesenger unde scrie help si dai pe primul dupa acea iti apa un site cu yahoo dai unde scrie hi...si mai jos crie change password bafta funda?