| loveyouschatz a întrebat:

Help! Mi-au imbatranit mainile prematur si am doar 20 de ani. Am lucrat la o firma de curatenie cu produse fara manusi. va rog ajutati-ma cu niste trucuri, tratamente naturiste sau ce mai stiti voi

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Mainile s`au deshidratat...si sa incereci ceva creme de maini din plante...aloevera, galbenele,
nu stiu nume dar se gasesc din diferite plante la farmacie cel mai rau caz cum a spus si aNonymusSH sa faci un control la dermatolog www.foreverliving.com un site care ar avea ce iti trebuie, destul de scumpe, dar in acelasi timp si destul de bune

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa cauti in farmacii niste creme si sa incepi un tratament sau sa consulti un medic dermatolog.