| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a incercat careva masca aceea pentru indepartarea punctelor negre facuta din lapte si gelatina si inca ceva am auzit ca exista niste plasturi pentru puncte negre de unde as putea sa le cumpar? Multumesc!

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Plasturii ii gasesti in dm sau in kaufland langa casa unde is gume si servetele pentru ochelari.aia de la dm is mai buni.dar pentru punctele negre eu iti spun ca cel mai bun ii solutia de fata de la garnier sau loreal care au o perie rotunda moale de cauciuc pentru fata.peria aia scoate punctele negre.te speli odata pe zi cu ea, seara si cu solutia.astea le gasesti in toate supermarketurile