| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, am cunoscut si eu un baiat pe net din oras de la mine, dupa un timp de vorbit pe net, am decis sa ne vedem. L-am invitat sa vina sa stam la poarta, el a acceptat era cu masina, deodata din vorba in vorba, se apropie de mine, incepe sa ma sarute, imi pune mana pe fund, pe sani, m-a invitat sa merg in masina, si evident, nu am acceptat. Mi s-a parut total prostesc ce a facut el, de la prima intalnire.Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Daca nu a intervenit palma ti-a placut... laughing Aventurier, o noapte si iti da block, daca nu te incanta, da-i tu.

| Goldenboy97 a răspuns:

Vrea sa te arda, nicidecum iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un golan care crede ca daca are masina are si femei la dispozitie.Nu e normal ce a facut. Are altceva in cap.

| IonutPopa a răspuns:

Da a fost prostesc mi se pare un dobitoc (fara suparare), cred ca nu ar mai trebui sa te vezi cu el... funda?

| RoseOfTheFire explică (pentru IonutPopa):

Nu mai sunt cu el.