| marutz07 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare...am un card BRD student si ma intrebam daca pot sa depun bani pe el..nu doar sa extrag.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Evident ca poti, asa cum iti pune cineva banii pe care-i extragi poti sa pui si tu. Nu stiu daca BRD are dar la alte banci poti depune bani chiar la bancomat, bagi cardul, alegi depunere si pui banii pe care vrei sa-i pui in acelasi loc de unde ii iei atunci cand scoti bani. Daca bancomatul nu are aceasta facilitate, mergi la orice casierie si depui, trebuie sa ai la tine cardul si buletinul.

| marutz07 explică (pentru mixxjim):

Ok multumesc mult.