| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am si eu o problema de azi noapte nu se mai aude sunetul cand intru pe youtube cand intru pe alte site-uri este totul in regula dar pe youtube nu se aude nimic de la ce sa fie?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la Adobe flash player.Ce Browsher folosesti?

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Maxtoon 3 dar am incercat si pe explorer si la fel aceeasi problema...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Maxtoon 3? N-am auzit in viata mea de asa ceva.Instaleaza mozilla firefox e cel mai bun pentru youtube.Nu cumva folosesti pentru telefon? sau pentru pc?

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Pentru pc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Instaleaza mozilla firefox daca te pricepi nu e mare lucru il descarci dai pe el si dai next next next dupa care se instaleaza singur.Asa trebuie sa mearga.

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Gata problema a fost de la cookiuri ceva in genul mi-a zis cineva sa sterg cu ccleaner si acum merge e bine ca nu a fost ceva mai grav oricum mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu placere, ma bucur ca s-a rezolvat!

| JusticeForCraiova a răspuns:

Buna.
Poate ai sunetul pe mute uite in bara de start jos in dreapta.

| vlad255 a răspuns:

Trebuie sa di valumu la videoclip.

| RoseOfTheFire explică (pentru vlad255):

Volumul era la maxim.

| Nikolas123456789 a răspuns:

RoseOfTheFire poate o fi vreo eroare de calculator si de aia nu se mai aude adu pe cineva cineva sa il repare s-au daca nu ii asta poate ai descarcat ceva cu virusi cand ai descarcat vreo melodie ca si eu am descarcat ceva saimi maresc c-ul din mai compiutar si o trebuit sa bag alt windows ia si u un alt windows si o sa iti mearga la sigur