| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am si eu o problema deci cum sa va spun i-am trimis un banc prietenei mele cu ceva de genul era la categoria blonde si ea e blonda dar nu am facut-o intentionat i-am trimis doar sa se amuze si ea si cred ca acum e suparata pe mine am sunat-o si nu imi raspunde ce sa fac?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

E o proastă dacă a luat-o ca pe ceva personal!

| Zenithf a răspuns:

Da, chiar asa, saracii olteni. laughing
Daca s-a suparat, inseamna ca ea "se vede" in bancul tau, inseamna ca ii chiar proasta ca cea din banc si nu ai ce-i face.
Sfatul meu: fa-ti prietene si prieteni mai deschise/si la minte decat respectiva.

| grgdlk a răspuns:

Zi ne si noua bancul care i l ai spus te rog frumos,

| RoseOfTheFire explică (pentru grgdlk):

De ce o blonda nu stie sa scrie 11? nu stie care 1 sa-l puna primul. asta a fost dar nu stiu de ce trebuia sa se supere in halul ala

| grgdlk a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

laughing E misto bancu'laughing oricum s a suparat aiurea,

| Alexintunecatul a răspuns:

Astepti sa te intalnesti cu ea si ii explici ca nu era nimic personal...si sa nu o mai ia ca pe o tragedie! O zi faina

| angel09 a răspuns:

Buna! poate nu raspunde din alt motiv nu neaparat ca s-a suparat...blondele alea din bancuri sunt cele cu mansarda goala si nu au nici o legatura cu blondele care au aceasta culoare la par.Iar daca s-a suparat recomanda-i sa se faca bruneta! Adica e absurd sa te superi din motive ca astea, ce ar trebui sa faca oltenii saracii despre care se spun atatea bancuri? bafta!