| Sticsuletz a întrebat:

Hey. am tema la dirigentie "politetea, haina de sarbatoare?" ce m-ati sfatui sa scriu?:d

5 răspunsuri:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Incearca sa gasesti pe www.referatonline.ro

| MysticWayz a răspuns:

Scrii despre politete! Gaseste pe internet! Sa stii ca pe TPU nu se pun intrebari care au legatura cu temele pentru scoala

| andreeeeeeeea a răspuns:

Despre un exemplu de politete din viata ta, ce ai facut tu si au apreciat oamenii, si definitia politetii... o gasesti pe dex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling eyes si eu am acelasi lucru, nu gasesc nicaieri :-l

| Erik97 a răspuns:

Deci de sarbatori nu stai cu hainele care mergi si afara sau stai in casa.Trebuie sa ai o fana noua sau cu care te imbraci numai la sarbatori.