| Helenna a întrebat:

Hey buna! De ceva timp primesc niste apeluri necunoscute deranjante. Am raspuns de cateva ori, iar acea persoana imi radea in telefon si imi zicea lucruri deranjante -nu amenintari sau ceva asemanator, doar jigniri. Se pare ca acea persoana chiar nu are treaba si ma cam suna des. As vrea sa aflu cine este acea persoana, dar nu stiu cum. Un coleg a patit la fel si s-a dus la cei de la Orange le-a povestit si a cerut lista de apeluri din perioada respectiva. A descoperit si acea persoana. Bun, deci intrebarea mea este urmatoarea: Daca ma duc la Orange sa aflu si eu unde / la ce ghiseu trebuie sa ma duc. Sa le zic ce-am patit cu apelurile sau doar sa cer lista apelantilor din perioada respectiva? Voi ati patit asa ceva vreodata? Daca da, cum ati descoperit persoana?

3 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Ca sa nu te mai sune, incearca sa le tii piept, incearcai sai faci din cuvinte laughing oricum cine te suna n-are mintea mai mare decat a unei veverite laughing oricum te duci la Orange, si spui ca te suna un ciudat, si sa ceri lista cu cei care te-au sunat in ziua respectiva. eu unul am patit aseara, am vrut sa imi recuperez un numar care l-am avut mai demult, am incercat acu vreo 2 saptamani si am vazut ca raspundea casuta vocala care i-am setat-o eu, alaltaseara dau beep pe nr ala ...azi noapte pe la 1 :15 ma suna numarul respectiv, avea voce de student cu minte de gaina, cocalar de meserie laughing)

| liviumicu a răspuns:

Stii ce faci ii bochezi utilizatorul din setari da au numai unele teelefoane si daca tot suna in continuu pune o voce groasa de barbat si zile ca daca mai suna pe nr ala te duci cu el la politie eu asa am facut si imi merge funda plzz?

| KittyEmma113 a răspuns:

Si eu am patit dar de cele mai multe ori stiam cine este! Imi cer scuze dar nu te pot ajutastraight facesad