| carina_9054 a întrebat:

Hey! Buna! Va rog sa ma ajutati! Cine are cont pe lady popular si nu-l mai vrea sa-mi spuna parola si userul, dar nivelul sa fie mai mare de 7! va rog! urgent! va implor! sunt membra noua si am nevoie de raspunsuri la aceasta intrebare!

1 răspuns:
| eu_8219 a răspuns:

Nimeni nu iti da de ex eu sunt al lvl 8 si m-am chinuit sa fac asta si nu o sa til dau asa si cele lalte fete pa pup sper ca te-am ajuatat.PS. trebuie sa il faci tu asa cum si eu am facut cand eram al lvl 2 ceream si eu si eu dar nimeni nu imi dadea si uite asa in 56 de zile am trecut al lvl 8 mai am putin si trec la 8. Sper ca te-am ajutat.pup:*