| pinguinuVerde a întrebat:

Hey. Cand intru pe mess, nu`mi afiseaza persoanele, statusul, adica cine e online sau ofline, mai pe scurt, nimic. Nu vad decat ce e in bara de sus acolo : Messenger, contacts, actions si help. in rest nu vad nimic. Ce pot face? thinking

3 răspunsuri:
| Master1ro a răspuns:

Dezinstaleaza Yahoo Messenger si instaleazal din nou.

| aniiledha a răspuns:

Dezinstaleazatzi yahoo pe care il ai acum si instaleazal din nouthinking poate ai un virus sau asa cevathinking

| Onutzyk a răspuns:

Cred ca cel mai bine il dezinstalezi din Control Panel / Remove programs apoi il reinstalezi.
Succeswinking