| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey care sucuri sunt mai bune ma refer la cele cu acid ca nu stiu ce sa mai beau inainte beam pepsi max dar am inteles ca nu e bun si acum va intreb voua ce sucuri va plac?

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Lasa sucurile cu acid si apucate de sucurile naturale,de mere portocale, fructe in general. Daca ti neaparat sa fie cu acid baga apa minerala in ele, mai ales Borsec.

| caractere a răspuns:

Cele fara acid s-a demonstrat ca sunt mai sanatoase. fireste, termenul "sanatoase" este relativ, la cate chimicale contin toate...
Cel mai bine ia-ti un storcator de fructe si chiar o sa stii ce bei. Plus ca sucul astfel obtinut este insutit(inmiit) mai sanatos.
Incearca morcovi cu piersici, e un deliciu!winking