| Feri5 a întrebat:

Hey! Ce-mi recomandați: iPhone 12 pro max, iPhone 12 mini sau aparat de fotografiat Canon? Țin sa precizez ca vreau sa fac poze mai mult. Va rog sa va referiți la raportul calitate-preț. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mă...tu vrei iPhone si nu știi ce motiv sa bagihee hee

| NonZarek a răspuns:

Dacă strict pentru poze, normal ca un aparat foto Canon. Niciodată un telefon nu va putea face ce face un aparat foto.

| anonima188888 a răspuns:

Daca e strict pentru poze, cel mai bun e un Canon, dar daca ai nevoie si de alte functii atunci ia.ti iPhone 12 mini, pro max are un pret putin cam exagerat parerea mea, dar daca iti permiti, ia.ti 12 pro max.