| Little Kid a întrebat:

Hey dar pana la urma cine este Alice? k tot vad pe diferite site-uri "Alice says..." mai are si o mica 'emisiune' pe Mtv...

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

E o tipa nonconformista, cu parul verde.
A filmat-o unu in metrou in timp ce vorbea la telefon, a postat filmuletul pe youtube, a avut f multe accesari. a ajuns pe site-ul PROtv, astia au anajat-o si uite asa happy Sau nu e asa?

8 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Toata faza cu metroul era regizata. Proasta era pe net de mult timp, dar a zis intr-o zi: "Bah, decat sa mai s** o p**** hai sa fraeresc prostii si sa devin vedeta". Nu ati observat reclama subtila din video? "Mai degraba am incredere in [companie telefonie] decat in tine"? Pacat ca o baga lumea in seama...

| kh1ss a răspuns:

O tipa care se crede " cool"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fatuca angajata a trustului MediaPro (care detine protv, profm, procinema, acasatv, etc). E platita pentru ceea ce abereaza, si este un lucru bun pentru trustul respectiv.Fiecare trust are oaia sa neagra nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice says este o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice e pseudonimul ei
o cheama ana cucu e studenta la regie teatru la unatc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu snat alice daca vreti sa vb cu mine intrati pe id alice_says_the_green si vb acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele ei e Ana Cucu
Alice este pseudonimul.