| anonim_4396 a întrebat:

Hey, este diferita viata de liceu fata de cea din generala? Daca da, de ce?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

La liceu te afli in plina adolescenta, cea mai frumoasa varsta a vietii. Te cunosti pe tine insuti mai bine, te transformi enorm si devii omul cu pasiuni si regrete format pentru viata.
La generala esti doar un copil care isi afla pubertatea si nu o intelege.
Liceul e mult mai frumos.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Fiind mai mare si mai nebun o sa fie mai multa distractie, o sa fie mai frumos.in generala erati niste copilasi acum v'ati mai maturizat, aveti mai multe tampenii de facutlaughing plus ca apar profesori noi, materii noi, colegi noi.si vei avea si de ales un profil bazat pe materiile care iti plac tiehappy e mai frumoasa viata de liceu si de obicei aici iti gasesti prieteni adevarati daca stii sa ii alegitongue

| gabor_8975 a răspuns:

E mai greu la liceu
stiu din propria experientastraight face
regret ca n-am ramas la generala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata din generala este una, din liceu este alta, pe masura ce copilul creste ii cresc si aspiratiile, este normal sa vezi viata altfel, si asa mai departe...