| Alice180297 a întrebat:

Hey. Odata mi s.a blocat telefonul, iar cand l.am deshis nu mai era nimic in el. mi s.au sters toate pozele si melodiile. de atunci nici nu mai merge sa intru pe internet si nu mai primesc mesajele. Toti imi spun k mi.au trimis mesaj, iar eu nu il primesc. Stiti unde as putea umbla la setari? Am un Nokia 3200 clasic.

1 răspuns:
| xIuliiia a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un specialist sa-ti zica exact ce anume s-a intamplat cu telefonul` sau ai putea sa-ti iei altul. funda?batting eyelashes