| TheLastDancer15 a întrebat:

Hey! Putin ajutor va rog! Cum imi schimb numele pe facebook? va rog, urgent! Funda & multumesc!

Răspuns Câştigător
| Queeen a răspuns:

Undeva in dreapta scrie contul meu.dai acolo la setarile contului si undeva o sa scrie nume.si dai acolo si schimbi. funda? Plz plz plz :*

3 răspunsuri:
| Andree a răspuns:

Buna. Dai la "Contul meu" sus in dreapta si dai la setarile contului.

| kissmypixles a răspuns:

Dai sus la contul meu si dupa aia dai setarile contului si vezi acolo primul :Nume si dai schimba in dreaptahappy funda pls?

| clau123 a răspuns:

Intri la contul meu si dai setari cont si dai la nume schimba/