| irina1999moldovachisinau a întrebat:

Hey salut. Daca e cineva aici care stie medicina va rog puteti sa-mi spuneti daca pot folosi picaturi de ochi ca medicament pentru urechi. Ca sa fiu mai clara denumirea preparatului este Floximed.
Mersi anticipat. Funda laughing)))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz! In cel mai bun caz poate ramine fara efect dar, poate sa faca mai rau.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Dumnezeule? Cati neuroni ai sau mai bine zis nu ai in capul ala?

Daca sunt picaturi de ochi cum sa ti le pui in urechi si sa mai ai si pretentia sa aiba vreun efect la problema din ureche!

Doamne fereste multe prostii mai aud!

| Nickname1890 a răspuns (pentru Nickname1890):

Si nu trebuie sa fii doctor ca sa iti dai seama laughing

| irina1999moldovachisinau explică (pentru Nickname1890):

Nu eu sunt vinovata, medicul mi-a prescris reteta.

| Nickname1890 a răspuns (pentru irina1999moldovachisinau):

Daca doctorul ti-a spus sa-l iei nu prea mai avea sens sa intrebi aici. Aparent era ridicola intrebarea dar dupa ce am citit despre acel Floximed am vazut ca pur si simplu este o solutie antibacteriana. Deci ar putea sa trateze si o infectie in ureche.

Oricum daca un doctor iti spune o chestie si ai diverse semne de? referitor la ce ti-a prescris eventual mai consulta un alt doctor nu pune intrebari pe diverse forumuri unde raspund diversi "specialisti".

| irina1999moldovachisinau explică (pentru Nickname1890):

Ei bine ai putea sa imi fi spus fara sa ma insulti. Dar daca merge vorba, m-am interesat de acest, medicament, dar nu eram sigura. Este alegerea mea, pot pune orice intrebare vreau.