| Yrynella a întrebat:

Hey, spuneti-mi si mie ce programa trebuie ca sa scot muzicaa de pe net? ca am realplayer dar scoate numai video, va rog mult ajutati-ma si pe mine cu un sfat, dau funda. mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/ Sper sa iti fie de ajutor! Daca nu stii sa il folosesti intreaba-ma! PUP!:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Muzika a răspuns:

Youtube downloader
copiezi ssite-ul...http://...com (aia de sus)
si pui paste acolo si iti descarcie videoclipul si apoi pui pe convert mp4 in mp3 si ti-o face mp3 adica piesa normala:)

fundita:D?

| AnnA_3296 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/ scrii melodia la cautare