| crinutza44 a întrebat:

Hey TPU:*..am o intrebare ce programe de editat poze pentru Samsung LaFleur exista? da vreau numa gen ca sa modific contrastul, culoarea imaginii..etc...nu ca sa pun scris si din alealaughing

1 răspuns:
| gazza01 a răspuns:

Poti sa le modifici in pc cu photo scape, este un program usor de folosit care face tot ce ai scris tu si poti sa modifici si rezolutzia si pixelii, astfel in cat telefonul sa citeasca pozele si poti sa le faci in telefon cu un cablu de date sau Bleutooth! Bft!