| CherryLove a întrebat:

Am o multime de capace cu de la coca-colla inscriptionate cu doza si vreau sa le revendic laughing stiti cumva magazinele care au promotia? Daca da imi puteti spune mai exact unde sunt localizate? Va dau si funda big grin.

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bine ca s-a terminat promotia, ca ne lua turbarea insirandu-ti aici mii de magazine din toata tara! Ca tie nu ti-a trecut prin cap sa spui macar din ce oras esti, ca sa mai restrangi putin cautarea. Mai pune-ti neuronul ala la treaba, ca moare de singuratate!

| CherryLove explică (pentru ardnaxur1961):

Bai se vede cat de plin de ura esti. Si ce daca erau toate? poate ii ajuta pe mai multi care locuiesc si in alte orase. Raspunsul intrebarilor nu au scopul de ma ajuta doar pe mine. Te bagi tu ca musca in **** ca hai ca sunt expert si mi permit sa fiu arogant cu ceilalti. Doar pentru ca am omis sa specific nu inseamna ca duc lipsa de neuroni dar haide sa fim sarcastici aroganti si nesimtiti la orice mica greseala ca sigur avem de castigat ceva din asta. Ia zi te simti mai destept acum ca mi-ai atras atentia?

| CherryLove explică:

Vai de norocul meu. Mnah am gasit lista cu centrele de premiere.

Http://promotie.cokeeuro.ro/downloads/centre_de_premiere_doze_Coca-Cola.pdf

multumesc tuturor aveti cate un vot.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Acea promotie a trecut.
A durat doar cat a fost EURO 2012.
A fost o editie speciala, trebuia sa te duci mai devreme cu ele si primeai ce era sub capac.
Un coleg a castigat 10 doze si a facut cinste laughing. A fost super!
Bafta!

| alexandra1993 a răspuns:

Orice magazin care comercializeaza doze coca-cola!

| CherryLove explică (pentru alexandra1993):

Nu cred eu am incercat la mai multe magazine si nu aveau promotia. Am incercat la unul care avea afisat pe usa un poster mare cu doza aia de la Coca-Cola si mi-au spus ca au promotia dar trebuie sa le mai aduca doze, probabil le-au dat deja.

| alexandra1993 a răspuns (pentru CherryLove):

Atunci, citeste regulamentul promotiei de pe eticheta sau de pe site!

O colega de-a mea si-a luat 'premiile' de la un magazin oarecare, a dat capacele la schimb si a primit dozele.Depinde si de vanzator!

| CherryLove explică (pentru alexandra1993):

Da depinde si de politica magazinului si de vanzator. Mersi frumos :*

| alexandra1993 a răspuns (pentru CherryLove):

Pentru nimic