| RazvanGRS a întrebat:

as vrea si eu niste simulatoare auto get city car driving adica de condus da sa fie pe cerintele mele adica:
procesor : Intel 3.00 ghz
ram : 1gb
video card : 224 mb (stiu ca e mica)
si spatiu pe hard : (nu mai conteazawinking )
de cam astea ar fi va rog seriozitate
P.S. M SPUS CEVA DE CONDUS POATE SA FIE SI CU TIRURI DAR A FIE CU SEMNALIZARI SI TOT FELUL! MULTUMESC ANTICIPAT! URGENT

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cum placa video 224 MB. Placile video sunt de 64, 128, 256, 512...
Euro truck simulator 1si 2
German Truck simulator
UK Truck Simulator
18 wheels of steel
(Haulin, American Long Haul
Extreme Trucker1 si 2)
Mergi cu setarile la joc la "medium" sau "low".

| RazvanGRS explică (pentru horia2012):

Ba da e placa video de 224 mb mi-am luat everest si la video card memory size scrie 224 mb
si apropo toate jocurile care mi leai spus le-am avut si la toate merge greu la uk truck simulator merge greu si se vede albastru deschis tot ecranul

| horia2012 a răspuns (pentru RazvanGRS):

Tot din Everest, spune-mi ce placa video ai. Poate ai o problema cu
driver-ul video.Eu toate jocurile astea le joc pe nVIDIA 8400, 512 MB la medium, fara lag, fara inreruperi.

| LeMike a răspuns:

Poti incerca seria 18 wheels of stell de la inceput pana la haulin(e cu tiruri)