| AnaMaria12 a întrebat:

asera la pariu cu viata au spus ca o sa fie ultimul episod si se va termina de tot sau doar sezonul 2? Si daca se termina doar sezonul 2 cand va incepe sezonul 3? Funda

Si scuze ca pun atatea intrebari...

Răspuns Câştigător
| SkumpikaCata a răspuns:

Am auzit eu pe la scoala ca se termina doar sezonu 2 (stai linistita) si la toamna o sa inceapa sezonul 3 sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Se termina doar sezonul 2 lunea viitoare este ultimul episod.La toamna va incepe sezonul 3.Bafta!

| Andrevv a răspuns:

Da, in aceasta seara va fi difuzat Ultimul Episod din Sezonul 2... Insa il poti vedea deja pe internet gratuit: http://www.romaniarelease.net/2012/03/pariu-cu-viata.html

Din toamna va incepe Sezonul 3

| someangel a răspuns:

Serialul „Pariu cu viaţa" se apropie de finalul sezonului 2. Pe 28 mai, de la ora 20.30, la Pro Tv va fi difuzat ultimul episod al sezonului al doilea. Serialul va reveni la toamna cu sezonul 3, cu poveşti noi de iubire, multă muzică şi multe răsturnări de situaţie,