| LoveBlind a întrebat:

Cam cat costa sa imi pun un ecran nou la telefn? Este pe touchscreen ecranul (samsung corby)... Funda. restul vot

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

In jur de 200 de lei daca ti-l faci la un magazin de specialitate, daca ti-l pune cineva care stie.sau daca vrei mai ieftin se mai gasesc si pe la bisnitari dar nu sunt de asa buna caliatate. deci mergi la un magazin din asta de telefoane si intrebi...eu am dat 200 de lei. aveam atunci un lgkp500 parca, am mers la un magazin orange...euro gsm daca ai in orasul tau mag asta te poti duce.dar un prieten are tot acest tip de tel si a mers la un bazar sa intrebe de display si a zis ca e in jur de 100 de lei. acum tu alegi calitatea. sper ca te-am putut ajuta

| LoveBlind explică:

Mda...eu am ecranul spart si fiind pe taci scrim crezi ca imi va lua 100lei?

| Elenika a răspuns:

In jur de 100 lei. happy

| Elenika a răspuns:

Un prieten de-al meu si-a spart display-ul la telefon (are Samsung Corby), si eram cu el cand am intrat intr-un magazin GSM si doamna de acolo a spus ca il costa in jur de 100 de lei happy

| sarrabarbiedoll a răspuns:

200lei adicccccccca 2 milioane nu?