| Denis_5853 a întrebat:

ce laptopuri imi recomandati pentru 2012? mersi :* fundabig grin

7 răspunsuri:
| expander91 a răspuns:

Cele mai bune laptopuri posibile si nu spun asta la nimereala, tatal meu are un magazin de calculatoare, sunt ASUS si ACER

| Denis_5853 explică (pentru expander91):

M-ar interesa unu, de care are de la Asus are Asus k53sm?

| expander91 a răspuns (pentru Denis_5853):

Are dar este un laptop foarte bun si mie mi se pare cam scump, este 36 de milioane unul din ala, daca te intereseaza sunt din Miercurea-Ciuc

| KellyNitraBB a răspuns:

Apple Asus Acer Samsung...

cele mai bune ar fi Samsung si Apple

| PINKPERX2 a răspuns:

Cauta pe aici: http://www.bestpedia.ro/review-cats/laptopuri/ sigur ai de unde alege sunt si de calitate, iar daca comanzi a doua zi til aduce acasa :)

sport

| Tirexator a răspuns:

Laptop Samsung NP3000V5A-S01RO
Procesor:Intel Core i3 2.10Ghz
Placa Video:nVidia GeForce GT520MX
1GB
Ram:4GB DDR3
Hard disk:500Gb