| Antique a întrebat:

Concursul meu "Funditze"
Cine indeplineste aceste conditi va primi o fundita si voturi la toate raspunsurile date de el/ea la ori ce intrebare:
♦sa aiba mai mult de 15 de funda (raspusul pe care a loat funda sa nu contina cuvabtul Funda sau ori ce derivat al sau)[doar daca este cerut in intrebare]
♦sa aiba mai mult de 30 de raspunsuri
♦sa aiba mai multi de 5 prieteni

♫♪♫♪♫♪ LOCUL I -fundita + voturi la toate raspunsurile lui/ei ♫♪♫♪♫♪
LOCUL II - Voturi la toate intrebarile si raspunsurile lui/ei
Locul III - Voturi la toate raspunsurile

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Pe bune, chiar nu ai ce face?

14 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Pai cred ca ma numar si eu printre sutele de utilizatori care indeplinesc conditiile de mai sus. Doar atat trebuie sa facem?

| Ropidox a răspuns:

1.Am 16 ani
2.Am 105 raspunsuri
3.Am 17 prieteni

| Snaker a răspuns:

Particip

| Aniiia a răspuns:

Buna Antique! Astazi ma uitam pe TPU. sa vad ce se mai intampla si am dat de ''intrebarea'' ta! Este foarte interesant concursul vreau si eu sa paticip! Vacanta placuta pa-pa!

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Intru și eu în concurs happy

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Pau eu am 16 fundite
80 si ceva de prieteni
si am 159 de raspunsuri

E bine, ce mai trebuie sa fac?

| PinkDea a răspuns:

Ma incadrez in conditi ...particip, dar spune-mi ce trebuie sa fac happy

| babygirl_2557 a răspuns:

Si eu particip

| Antique explică:

@michelle DAP doar atat ca ma bucur sa vad multi care ajuta oameniibig grin

| Antique explică:

Doar sa participi iar eu voi vedea cate funde si cati prieteni aibig grin

S-a terminat concursul va mai fi unul Vineri(adica saptamana viitoare)
Finish de concurs!

| Antique explică:

Voi aduna pct-le

fundita= 10 pct
Prieteni=5 pct

| Antique explică:

Locul I ►►►maryana5◄◄◄ total = 1110 pct
Locul II ►►deea◄◄ total = 510 pct
Locul III ►michelle◄ total =365 pct

♠ropidox♠ total = 355 pct
♦ania♦ total = 290 pct
♣nobody4ever♣ total = 250 pct
♥emm♥ total = 237 pct
○‼babygirl‼○ total = 55 pct NU corespunde conditiilor...

☺☻☺☻ Urmatorul concurs VINERI (saptamana viitoareI☺☻☺☻

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Apoi eu mi-am numarat pct si am 560 trebuia sa fiu pe locul 2

| Antique explică:

Neah ai doar 300big grin dar scuze