| Panteraa a întrebat:

Daca imi iau un telefon de pe okazii de la sectiunea de nou, nu second hand, se poate sa imi iau teapa? Am vazut acelasi telefon la preturi diferite si nu stiu de ce. Adica de ce se vinde acolo acelasi telefon cu la preturi destul de diferite? E mai rau daca e mai ieftin sau cum? Ca nu inteleg. Ma refer la cele noi.

4 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Teapa iti iei de la oricine. E bine sa vezi cu ochii tai marfa.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu e asa periculos pe okazii, uitete la calificate, sa fie steluta de la rosu in sus si bine, iar daca vanzatorul are multe produse ii mai bine.Eu nu am luat tepa pe okazii.Cu pretul nu te ingrijora.Eu am loat de acolo un laser la 85roni fara posta nou nout de 3000mW, iar pe alte blog-uri depasea si 300 lei.

| RAY a răspuns:

Logic de unde sti ca e nou? garantie ceva nu te complica aiurea cumpara telefonul nou asa se strica te-ai facut

| Okaziiro a răspuns:

Salut, Panteraa! Produsele de pe Okazii.ro sunt comercializate de vanzatorii nostri si de aceea oferta este variata. Experienta si profesionalismul unui vanzator sunt reflectate in numarul de calificative si procentul de pozitive pe care acesta le are (click pe numele de utilizator). In plus atunci cand cumperi cu Garantia de Livrare esti sigur ca primesti produsul descris pe site sau banii inapoi, mai multe detalii la accesarea link-ului: http://ajutor.okazii.ro/cumparare/garantia-okazii. Daca ai nevoie de ajutor ne poti suna la 0374 652 944 sau ne poti scrie la suport@okazii.ro. O zi frumoasa!