| AndreutsaaaXD a întrebat:

hellp me...Cand intru pe facebook si vreau sa dau cuiva o cerere de prietenie nu pot sa ii dau si nu sunt blocata de facebook si nici nu am maximul de prieteni...Hellp Me!

2 răspunsuri:
| Winchesster a răspuns:

Pai cere un ajutor de la administratia facebook-ului si ei te vor ajut, dar eu iti pot spune ca poate cand te-ai inregistrat automat s-a facut o greseala de profil... sper ca te-am ajutat =)

| TheAce a răspuns:

Ai primit un bann de la Facebook pentru prea multe cereri de prietenii (concret ai fost raportata de mai multi utilizatori). Drept urmare ai primit o restrictie de adaugare prieteni. Restrictiile pot fi de 2, 4, 7, 14 sau 30 de zile. Dupa ce aceasta perioada de suspendare ia final vei putea iar adauga prieteni (dar cu masura sau vei fi bannata din nou).