| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu imi functioneaza jocurile de pe internet? Am schimbat windows-ul XP in windows 7.Jocurile imi cer programul Adobe Flash Player sau ele nu se incarca de loc ori nu mi le arata. Tin sa va informez ca la celalalt winows (windows XP)jocurile mergeau fara nici o problema si nici nu aveam programul Adobe Flash Player instalat.Va rog ajutati-ma deoarece este urgent si dau FUNDA.
P.S. Scuzati categoria daca nu este corecat dar nu am gasit categoria Jocuri PC.
Pa! Si va rog un raspuns cat mai rapid si folositor.

3 răspunsuri:
| NoooooNaMe a răspuns (pentru shannygelu):

Nu as putea fara sa fac jocurile sa functioneze fara sa instalez Adobe-ul?

| shannygelu a răspuns (pentru NoooooNaMe):

Direct x sa ai instalat iar daca te joci online pe joculete mici is facute pentru Adobe flash