| Justmeandmysmile a întrebat:

imi ziceti si mie (din propria voastra experienta) niste telefoane (fara touchscreen ca am si m-am saturat de el), cu tastatura querty sau normale nu conteaza numai sa nu fie pe sina sau cu clapa si daca puteti sa imi ziceti si CAT AI PLATIT pe el, ce functii are daca e bun de ceva daca are si card memorie etc ca vreau sa imi iau telefon nou. Dau fundita! Restul vot!

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nokia e63 sau BlackBerry curve

| costin1306 a răspuns:

Nokia E72
Vezi ca sunt si facaturi de 2 lei, incearca achizitionarea unuia original.
Nokia E72 este un dispozitiv de înaltă performanţă, special conceput atât pentru comunicarea personală, cât şi pentru cea în scop de afaceri.