| Chriistiinex a întrebat:

la ce foloseste facebook-ul si ce avantaje am daca imi creez cont funda!

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Facebook este un site de socializare.Cunosti persoane noi, cu care legi prietenii si in plus ai ocazia sa iti faci propriul tau album cu poze la care poti primi comentarii de la prietenii tai. Poti da si tu comentarii celorlalti.Pe facebook mai gasesti jocuri interesante pe care le poti juca cand nu ai ce face si multe alte lucruri.