| SalvatoreLeon a întrebat:

M-am inscris de vreo 2 luni la un curs de informatica lunk-academy se numeste am citit pe multe siteuri ca e teapa si multe vorbe urate despre aceasta firma am mai auzit si altele bune aveti idee pana la urma e teapa sau nu? I-am intrebat daca sunt acreditati la ministerul muncii invatamantului si mi-a dat un cod caen daca codul caen e bun inseamna ca firma e serioasa?

1 răspuns:
| ionutiaz95 a răspuns:

Codul caen nu o sa iti ofera incredere din punctul meu de vedere, acela e doar obiectul de activitate al firmei, si eu pot sa til dau dintr-un tabel care il gasesc pe net. Nu sunt seriosi!
Altceva trebuia sa iti ofere ca sa vezi daca e acreditata sau nu. Bafta, daca te pacalesc apeleaza la protectia consumatorului.